Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Де знайти хорошого уролога?

Участников: 4

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Luter90

Luter90

Доброго дня. У мене почалися якійсь незрозумілі проблеми із сечовим міхуром. Мабуть, треба до уролога. Підкажіть, які проблеми лікує уролог. Та де можна знайти хорошо спеціаліста у цій області?

dimonk



Привіт. Так, уролог лікує різноманітні захворювання сечового міхура, нирок, простати та інших органів сечовидільної системи. У мене також були проблеми із сечовим міхуром, і я звернувся до уролога. Після проведених обстежень і лікування відчуваю полегшення.

safoka2609

safoka2609

Уролог - це спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням захворювань сечовидільної системи та чоловічих статевих органів. Він може допомогти при таких проблемах як запалення сечового міхура, камені в нирках, аденома простати, інфекції сечовипускної системи та інше. Щоб знайти хорошого уролога, можна звернутися до медичного центру чи лікарні, або використати рекомендації знайомих та відгуки в Інтернеті.

Другой

Другой

Уролог, який приймає у медичному центрі "Мати та дитина" https://mdclinics.com.ua/ua/ , спеціалізується на діагностиці та лікуванні різноманітних захворювань сечовидільної системи та чоловічих статевих органів.
Займається лікуванням різних видів запалення сечового міхура, таких як цистит, а також інших патологій, що впливають на функціонування міхура.
Також уролог проводить діагностику та лікування каменів у нирках та сечоводах, використовуючи консервативні методи або хірургічні втручання.
Діагностує та лікує різні інфекційні захворювання, такі як уретрит, пієлонефрит, та інші, використовуючи антибіотикотерапію та інші методи лікування.
Уролог також може допомогти у діагностиці та лікуванні різних сексуальних розладів, таких як еректильна дисфункція, передчасна еякуляція тощо.

Де знайти хорошого уролога? 28-04-2024-131547

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения