Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Вопрос по ванне

Участников: 3

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Вопрос по ванне Empty Re: Вопрос по ванне Пт Дек 25, 2020 9:16 pm

Mirra



Да не как вы эту шершавость не уберете. Это у вас уже верхний слой эмали слез.

2Вопрос по ванне Empty Re: Вопрос по ванне Ср Дек 30, 2020 7:34 pm

Igorek



Що значить ніяк? Адже можна ж реставрувати ванну. Ви можете звернутися в цю фірму і вам виконають покриття ванни рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл). Це гіпоалергенний матеріал, він швидко сохне і не має запаху. Я все це знаю, бо півроку тому сам по телефону 0673524455 викликав майстра, який відреставрував мені ванну. Бруду практично не було, а ванна стала білосніжною і гладкою.

3Вопрос по ванне Empty Re: Вопрос по ванне Пт Фев 26, 2021 4:03 pm

Tokky105



Igorek пишет:Що значить ніяк? Адже можна ж реставрувати ванну. Ви можете звернутися в цю фірму remontuk і вам виконають покриття ванни рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл). Це гіпоалергенний матеріал, він швидко сохне і не має запаху. Я все це знаю, бо півроку тому сам по телефону 0673524455 викликав майстра, який відреставрував мені ванну. Бруду практично не було, а ванна стала білосніжною і гладкою.

Викликали майстрів з реставрації ванни у Івано-Франківську ми давно шукали таких впевнених у своїй роботі. Хлопці створили чудо. Наша ванна як нова. Дуже жаліємо, що не зробили цього раніше. Супер робота, супер сервіс.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения