Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Троянди у Львові

Участников: 2

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Троянди у Львові Empty Троянди у Львові Вт Дек 21, 2021 3:29 pm

Порик

Порик

Народ, а підкажіть будь ласка де у Львові зараз можна купити зараз просто круті троянди, щоб вони не були якісь банальні. Хочу свою дівчину гарним букетом порадувати.

2Троянди у Львові Empty Re: Троянди у Львові Вт Дек 21, 2021 5:01 pm

Luter90

Luter90

Порик пишет:Народ, а підкажіть будь ласка де у Львові зараз можна купити зараз просто круті троянди, щоб вони не були якісь банальні. Хочу свою дівчину гарним букетом порадувати.

А що для вас банальні троянди, бо яке ви таке цікаве визначення трояндам дали. Дуже дивне, хоча у вас є якесь раціональне пояснення)

3Троянди у Львові Empty Re: Троянди у Львові Вт Дек 21, 2021 5:38 pm

Порик

Порик

Luter90 пишет:

А що для вас банальні троянди, бо яке ви таке цікаве визначення трояндам дали. Дуже дивне, хоча у вас є якесь раціональне пояснення)

Банальні троянди це ті, які продають в кожному магазинчику у Львові, ну я в декілька зайшов і нічого там цікавого не знайшов.

4Троянди у Львові Empty Re: Троянди у Львові Вт Дек 21, 2021 5:56 pm

Luter90

Luter90

Порик пишет:


Банальні троянди це ті, які продають в кожному магазинчику у Львові, ну я в декілька зайшов і нічого там цікавого не знайшов.

Якщо вже бути ну зовсім прискіпливим, то можна сказати що троянди це дійсно банальні квіти, бо їх даруються завжди і їх дарують всім, але є один великий нюанс. Майже всі жінки люблять троянди, тому їх потрібно дарувати, бо це майже завжди безпрограшний варіант. Хоча можливо жінки їх люблять, бо ми їх тільки і даруємо, але це вже мабуть окрема тема для розумів.
Дійсно в якихось магазинчках взагалі немає особливого вибору троянд. Вони майже всюди однакові, лише кольору різні бувають і розмір бутона, а так це класичні " чайные розы" і крапка.
Я б на вашому місці дуже сильно звернув уваги на піоновидні троянди, ці трояди мають трішки інший бутон ніж звичайні, але від того воно красивіші, тим більше що піоновидні троянди мають дуже багато сортів. Ось в цьому львівському інтернет-магазині є пристойний вибір піоновидних троянд, раджу там і вибрати. Тим більше що магазин найдіний, ось можете про нього відгуки почити на Гугл Картах  https://g.page/kvitna?share   всі задоволені.
Троянди у Львові 982_1_240

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения