Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Інформація про чорну п'ятницю

Участников: 2

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Xristina



Всім привіт! А ви чекаєте на великий розпродаж. Я хочу зазделегіть купити своїм синам подарунки на цей раз. В минулому році все якось черех коліно було. Бігав в останій день перед святом, важно було знайти щось потрібне.

Порик

Порик

Xristina пишет:Всім привіт! А ви чекаєте на великий розпродаж. Я хочу зазделегіть купити своїм синам подарунки на цей раз. В минулому році все якось черех коліно було. Бігав в останій день перед святом, важно було знайти щось потрібне.
Я теж цього не люблю, тому кожен рік обираю магазин, де будуть велики знички та з нетерпінням чекаю розпродажу. А ви вже обрали магазин си тільки шукаєте?

Xristina



Я тільки шукаю. Сподіваюсь я ще встигну. А ви можете мені підказати, що збираетесь купувати і головне де саме. Але ж від магазина та його знижок буде залежити мої подарунки та їх кількість.

Порик

Порик

Xristina пишет:Я тільки шукаю. Сподіваюсь я ще встигну. А ви можете мені підказати, що збираетесь купувати і головне де саме. Але ж від магазина та його знижок буде залежити мої подарунки та їх кількість.
Так залюбки скажу вам, що обрав магазин Комфі за те, що там будуть знижки до п'ятидесяти відсотків. Я чекаю чорну п'ятницю 2022 щоб зробити подарунки всім своїм родичам, а їх в мене чимало. Але для себе я хочу купити телефон новий. Почну мабуть з себе та дружини. Вона цього року забажала епілятор якийсь сучасний.
Інформація про чорну п'ятницю 22

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения