Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Де краще імплантувати зуб?

+6
Рита
Мадонна
Лиман
Порик
safoka2609
Другой
Участников: 10

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Де краще імплантувати зуб? Empty Де краще імплантувати зуб? Чт Ноя 17, 2022 10:08 pm

Другой

Другой

Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, гарну стоматологічну клініку. Мені цікавить питання імплантації зубів. Не усі клініки цим займаються. Скільки зараз коштує зробити зуб?

safoka2609

safoka2609

Я ось не розумію, чим відрізняється ця імплантація зубів від того, коли роблять зуб на штифту. Це ж по суті одне й теж? Чи ні? У мене немає одного зуба, і я не знаю, що там краще зробити.

Другой

Другой

Як я розумію, зуб на штифту роблять, коли залишився корінь зуба. Тому що штифт заганяють у корінь. А імплантувати можна, коли там зовсім нічого немає. Хоча я не впевнений у цьому. Треба у стоматолога питати.

Порик

Порик

Другой пишет:Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, гарну стоматологічну клініку. Мені цікавить питання імплантації зубів. Не усі клініки цим займаються. Скільки зараз коштує зробити зуб?

Якщо вам потрібна консультація гарного стоматолога, чи будь-які стоматологічні послуги, то я би вам порадив звернутися саме до цієї стоматологічної клініки https://premium-dent.com.ua/ У мене тітка там недавно імплант собі зробила. Дуже гарно. Від своїх зубів не можна відрізнити.
Справа у тому, що неї не було зуба. Та ще й переднього. Самі розумієте, що було гарно видно, що його немає. Вона соромилася не те що сміятися, а й рот відкривати. А зраз зубчик стоїть, немов лялечка ) . Вона дуже задоволена.

Де краще імплантувати зуб? 17-11-2022-225649

Лиман

Лиман

А територіально ця клініка де знаходиться?

Мадонна

Мадонна

Мені потрібно потрапити до хорошого стоматолога в Києві. І щоб не дуже дорого коштували його послуги.

Рита

Рита

Другой пишет:Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, гарну стоматологічну клініку. Мені цікавить питання імплантації зубів. Не усі клініки цим займаються. Скільки зараз коштує зробити зуб?

У меня зубы были в ужасном состоянии, и знакомые посоветовали обратиться в стоматологию "Люми-Дент". Я последовала рекомендации, и не пожалела! Мой лечащий врач был хирург имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич https://www.lumident.kiev.ua/doctors/pavljuchenko-evgenij-jurevich Я просто очарована тем, насколько качественно он работает! Благодаря его профессионализму, у меня сейчас голливудская улыбка! Я даже не ожидала, что все так круто получится! Очень ему благодарная! Могу вам смело этого доктора  рекомендовать.
Де краще імплантувати зуб? 591f469beafdd0affb46f6b5f2542846_2269805462

patgogoleva

patgogoleva

Я так боюсь стоматологов, терплю до последнего!

Симпатик

Симпатик

Прделожу вам посетить одну из лучших столичных клиник Фортуна Дент https://fortuna-dent.com.ua/ Здесь лечат зубы без боли и страха, вы вообще не поймете что происходит - уютная спокойная атмосфера, приятные аккуратные дантисты. Я сама не очень люблю ходить по врачам, обычно это ничем хорошим не заканчивается, но тут - я просто расслабляюсь и мне комфортно.

Амбер

Амбер

Так само зараз шукаю клініку в Києві, де добре проводять процедуру імплантації зубів

Иванна Егорова

Иванна Егорова

Якщо ви добре Київ знаєте, то точно тоді повинні зорієнтуватись в тому, де знаходиться вулиця Січових Стрільців. Ось саме нам розташована одна з найкращих стоматологічних клінік столиці, яка с 2007 року почала свою роботу. Лікарі стоматології Осадчого спеціалізуються на імплантації зубів і знають про цю процедуру все і навіть більше. Декілька видів імплантації вони там проводять і одноетапна імплантація https://osadchyclinic.com.ua/implantaciya/one-stage-implantation/ - одна з них.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения