Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Вибір термоса

Участников: 3

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Вибір термоса Empty Вибір термоса Сб Янв 14, 2023 4:15 pm

Luter90

Luter90

Скоро вирушаю у відрядження практично на тиждень, часто будуть за рулем, хотілося б купити собі гарний термос, щоби приготувати чай чи кофе. Підкажіть, який термос краще взяти?

2Вибір термоса Empty Re: Вибір термоса Сб Янв 14, 2023 4:19 pm

Порик

Порик

Luter90 пишет:Скоро вирушаю у відрядження практично на тиждень, часто будуть за рулем, хотілося б купити собі гарний термос, щоби приготувати чай чи кофе. Підкажіть, який термос краще взяти?
Особливо сильно на виборі термоса зациклюватися не варто, ти навряд чи знайдеш якийсь супер крутий термос, який кардинально відрізнятиметься від інших. Просто вибери той термос, який тобі за гроші підійде і за обсягом.

3Вибір термоса Empty Re: Вибір термоса Сб Янв 14, 2023 4:22 pm

Luter90

Luter90

Порик пишет:
Особливо сильно на виборі термоса зациклюватися не варто, ти навряд чи знайдеш якийсь супер крутий термос, який кардинально відрізнятиметься від інших. Просто вибери той термос, який тобі за гроші підійде і за обсягом.
Та я особливо й не зациклююсь, але все одно хочеться взяти нормальний термос, щоб він температуру тримав, не протікав і був зручний сам по собі. Де взагалі найкраще термос купувати?

4Вибір термоса Empty Re: Вибір термоса Сб Янв 14, 2023 5:52 pm

Порик

Порик

Luter90 пишет:
Та я особливо й не зациклююсь, але все одно хочеться взяти нормальний термос, щоб він температуру тримав, не протікав і був зручний сам по собі. Де взагалі найкраще термос купувати?
Коли я купував собі термос, у мене ніяких особливо проблем з ним не було, просто взяв найбільш підходящий мені, в першу чергу за ціною. Вони в середньому не надто дорогі і коштують.
Стосовно магазинів, можеш подивитись асортимент термосів https://allo.ua/ua/termosy-1/ в інтернет магазині алло. Там і вибір досить великий, причому ціни стандартні, невеликі.
Хороший термос зараз коштуватиме близько 500 гривень, дешевше якщо і знайдеш щось, то треба дивитися на якість. Мені здається ціна у 500 гривень цілком нормальною.

Вибір термоса Tramp_trc_113_grey_images_16945542776_2

5Вибір термоса Empty Re: Вибір термоса Сб Июл 01, 2023 4:30 pm

Indianna



Підібрати собі термос рекомендую на сайті компанії Аврора https://avrora.ua/ ви будете здивовані не лише від широкого асортименту вибору, а також і від цін, які пропонує вам сайт. Крім термоса на сайті є і багато інших корисних для дому товарів, рекомендую подивитися каталог.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения