Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Роумінг будь ласка

Участников: 3

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Роумінг будь ласка Empty Роумінг будь ласка Ср Июн 07, 2023 8:31 pm

Patricia



Хочу знайти нормального оператора мобільної мережі, у якої я був би, яка б надавала мені справді зручний роумінг, яким мені було б зручно і не дорого користуватися. Хочу, щоб ви порадили, що небудь.

2Роумінг будь ласка Empty Re: Роумінг будь ласка Чт Июн 08, 2023 4:45 pm

Zin



Не дорогих роумінгів немає . Завжди потрібно платити 100500 гривень і дай боже ще щоб гугл карти відкрило

3Роумінг будь ласка Empty Re: Роумінг будь ласка Ср Июн 28, 2023 11:00 pm

Таран



Послуга "Ідеальний роумінг" від "Київстар" приходить на допомогу тим, хто подорожує за кордон і хвилюється через високі рахунки за мобільний зв'язок. Перебування на сайті де є послуга ідеальнй роумінг https://kyivstar.ua/roaming/perfect - це як мати персонального гіда, який проведе вас лабіринтом мобільних тарифних планів. Різноманітність тарифних планів задовольняє різноманітні потреби, будь то постійний доступ до Інтернету, безперервні дзвінки або регулярні текстові повідомлення. Найкраще - це детальна презентація кожного тарифного плану, що гарантує відсутність прихованих сюрпризів. Такий рівень прозорості полегшує планування витрат на мобільний зв'язок і робить подорож безтурботною.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения