Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Шукаю компанію, яка проводить курси ІТ для дітей

Участников: 5

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

jonatanswift



Привіт усім! Шукаю компанію, яка проводить курси ІТ для дітей. Мені потрібна надійна і кваліфікована компанія, яка навчить моїх дітей основам програмування та інших ІТ-навичок. Якщо у вас є інформація про таку компанію або ви можете порекомендувати перевірених провайдерів курсів ІТ для дітей, буду вдячний за вашу допомогу та поради!

Kevin

Kevin

Я б хотів порекомендувати компанію https://it-generation.com.ua/ як чудовий вибір для навчання програмування для дітей. Вони пропонують широкий вибір курсів програмування для дітей різних вікових груп. Українська онлайн школа програмування для дітей IT-Generation забезпечує високоякісне навчання, де викладачі творчо та інтерактивно підходять до учнів. Школа програмування для підлітків допомагає розвивати технічні навички та підготовлює дітей до викликів майбутнього. Мій син дуже захоплюється курсами програмування для дітей і демонструє великий прогрес. Я дякую IT-Generation за їхню роботу та рекомендую їх як надійного партнера у навчанні програмування для дітей.

Иванна Егорова

Иванна Егорова

Для вивчення основ програмуваня потрібно ще й англійську добре знати....

Лиман

Лиман

Иванна Егорова пишет:Для вивчення основ програмуваня потрібно ще й англійську добре знати....

Так, ви праві. Тому і без курсів англійської мови тут точно не обійтись

Амбер

Амбер

Та звичайно що це очевидно, що без знань англійської мови точне не обійтись, коли мова заходить про IT-сферу. Так, щоб програмування дитині давалось значно простіше, варто паралельно й англійську вивчати. Для цього зручно підлаштований курс англійської мови який можна у онлайн форматі проходити. Тому раджу все заздалегідь ретельно планувати!

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения