Разговоры обо всем
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Сентябрь 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календарь Календарь

О форуме

Добро пожаловать на форум Разговоры обо всем

Добро пожаловать на форум Разговоры обо всем

На этом форуме можно общаться на все темы в рамках закона и морали


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Де можна глянути авто по VIN-коду?

Участников: 3

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

dimonk



Привіт, хлопці! Я тільки починаю розбиратися в авто, планую купити свою першу машину. Кажуть, що перед покупкою обов'язково треба перевірити авто по VIN-коду. Хто може підказати, де це можна зробити? Хочеться бути впевненим, що з машиною все в порядку.

Luter90

Luter90

Вітаю! Якщо хочеш купити вживане авто, то перевірка по VIN-коду — це обов'язкова річ. Я сам завжди так роблю. Є кілька сайтів, де можна отримати детальну інформацію про машину, від її історії до технічного стану. Головне — не довіряй першому ліпшому ресурсу, перевір інформацію з різних джерел.

dimonk



Привіт усім! Хоч я і не автолюбитель, але для організації весіль завжди доводиться вирішувати питання з транспортом. Тому маю досвід перевірки авто перед орендою. Якщо ти хочеш купити надійне вживане авто, то раджу обов'язково перевіряти його по VIN-коду. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів.

Luter90

Luter90

dimonk пишет:Привіт усім! Хоч я і не автолюбитель, але для організації весіль завжди доводиться вирішувати питання з транспортом. Тому маю досвід перевірки авто перед орендою. Якщо ти хочеш купити надійне вживане авто, то раджу обов'язково перевіряти його по VIN-коду. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів.


Доброго дня! Якщо ти серйозно налаштований на купівлю вживаного авто, то без перевірки по VIN-коду не обійтися. Це найважливіший крок, який допоможе дізнатися всю історію автомобіля: чи був він в аваріях, які мав ремонтні роботи, чи немає на ньому кредитних зобов'язань.
Я довго шукав надійний ресурс і зупинив свій вибір де можна пробити авто по він-коду https://ocars.com.ua/vin_checkу них можна отримати всю необхідну інформацію для перевірки авто і зробити обґрунтований вибір. Особисто я скористався цим сайтом і зміг придбати відмінне авто, яке мене повністю влаштовує. Раджу заглянути туди, якщо хочеш бути впевненим у своєму виборі.







Rоман

Rоман

Очень хорошую штуку придумали с этим VIN-кодом. Новые машины не все покупают, а если решился на б/у то как узнать в угоне машина и что вообще с ней не так. А вы не знаете если ты продаешь старую машину, автогражданка переходит на нового владельца? Только недавно на хотлайн финанс оформил, а тут так сложилась ситуация что надо машину продавать, так я думаю сделать как подарок новому владельцу.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения